Swissbookers Programı

 • Swissbookers programı ile ne gibi avantajlara sahip olacağım?

  Konuklarınız için Swissôtel Büyük Efes, İzmir'in modern çizgilerle dizayn edilmiş 55'i özel süitlerden oluşan 402 odasından birini tercih ederek ya da şirket toplantı ve organizasyonlarınızı (kokteyl, şirket yemeği…) Swissôtel'in seçkin restoranlarında veya kongre merkezinde gerçekleştirerek size özel Swissbookers programının ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz. Gerçekleştirdiğiniz gecelemeler ve aldığınız yiyecek&içecek hizmeti karşılığında sipariş edeceğiniz Swiss Puanlar ile Swissôtel İzmir'de konaklama fırsatı, yemekler, Spa terapileri, online kataloğumuzdan seçeceğiniz birbirinden özel hediye çekleri ve Swissôtel İstanbul ve Swissôtel Ankara'da konaklama kazandıran sertifikalar sizlerin olacak.
 • Puan sistemi nasıl işliyor?

  Klasik oda konaklamalarınızdan 10 Swiss Puan, executive oda konaklamalarınızdan 20 Swiss Puan, suit oda konaklamalarınızdan ise 40 Swiss Puan kazanacaksınız. Her 10 puan 5 TL değerindedir. Yiyecek&içecek hizmeti karşılığında puan kazanılabilmesi için, hizmetin kişi başı tutarının KDV hariç en az 30 Euro olması ve hizmetin en az 10 kişiyi kapsaması gerekmektedir. 1 kişilik hizmet bedeli 4 puan olup karşılığı 2 TL'dir.
 • Swiss Puanlarımı nasıl takip edeceğim?

  Swiss Puanlarınızı hesaplamak, ödüllerinizi online görüntülemek veya sipariş vermek için web sitemizi ziyaret ederek üyelik başvuru formunu doldurmanız ve sonrasında kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişinizi yapmanız yeterli olacaktır.
 • Yeni bir kullanıcıyım. Kullanıcı adımı ve şifremi nereden alacağım?

  Kullanıcı adınız ve şifrenizi, (232) 414 50 55 numaralı telefondan satış ofisimize başvurarak alabilirsiniz. Size gönderilecek e-posta içeriğinde yer alan şifreyi programa girerek "Üyelik Bilgilerim" sayfasından değiştirmeniz gerekmektedir.
 • Swiss Puan/Hediye Çeki/Sertifikalarını nasıl alabilirim?

  Puanlarınızı kullanarak almak istediğiniz hediyelerinizi sisteme giriş yaptıktan sonra "Sipariş Ver" seçeneğini tıklayarak on-line sipariş edebilirsiniz.
 • Swiss Puanlarımın yanlış hesaplandığını fark edersem ne yapmalıyım?

  (232) 414 50 55 numaralı telefondan satış ofisimize başvurarak yanlışlığın düzeltilmesini talep edebilirsiniz.
 • Hediye sertifikalarının ve Swiss Puanların takibini hangi kanallar aracılığıyla yapabilirim?

  Sipariş ettiğiniz sertifikaların gönderimde hangi aşamada olduğunu yine "Siparişimin Durumu" bölümünden takip edebilirsiniz.
 • Şifremi unuttum, tekrar nereden alabilirim?

  Şifrenizi unuttuğunuzda ana sayfadaki "Şifremi Unuttum" seçeneğinden yeni şifrenizin e-mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ne zaman hediye siparişi verebilirim?

  Her ayın 15'i itibariyle önceki aylarda yaptırdığınız rezervasyonlarınızla kazandığınız puanları sitemizden görebilirsiniz. Hediye siparişlerinizi her ayın 20'sine kadar sitemizden verdiğinizde o ayın 25'i itibariyle hediyeniz adresinize gönderilecektir. Bu tarihten sonra vereceğiniz siparişler bir sonraki ay adresinize gönderilir.
 • Vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?

  Siparişi her ayın 25'ine kadar (232) 414 50 55 numaralı telefondan satış ofisimize başvurarak iptal edebilirsiniz.
 • Kargo adresinde değişiklik talebimi nereye bildirmem gerekiyor?

  (232) 414 50 55 numaralı telefondan satış ofisimize başvurarak ya da "Üyelik Bilgilerini" güncelle seçeneğinden adres bilgilerinizi güncelleyerek değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.
 • Kazanmış olduğum puanlar ne kadar süre ile geçerli olacaktır?

  Sadece bireysel konaklama rezervasyonlarından kazanacağınız bu puanlar bir sonraki yılın 25 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra puanlarınız sıfırlanacaktır.