Swissbookers Programı

Konuklarınız için Swissôtel Büyük Efes, İzmir'in modern çizgilerle dizayn edilmiş 55'i özel süitlerden oluşan 402 odasından birini tercih ederek ya da şirket toplantı ve organizasyonlarınızı (kokteyl, şirket yemeği…) Swissôtel'in seçkin restoranlarında veya kongre merkezinde gerçekleştirerek size özel Swissbookers programının ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz.

Klasik oda konaklamalarınızdan 10 puan, executive oda konaklamalarınızdan 20 puan, suit oda konaklamalarınızdan 40 puan kazanacaksınız. Sadece Kongre Merkezi dahilinde aldığınız yiyecek & içecek hizmetlerinde* ise en az 10, en çok 50 kişilik organizasyonlarınızda puan kazanıyor olacaksınız.

Topladığınız bu puanlar karşılığında Swissôtel'de konaklama fırsatı, yemekler, Spa terapileri ve online kataloğumuzdan seçeceğiniz birbirinden özel hediyeler sizlerin olacak.

Puanlarınızı hesaplamak, ödüllerinizi online görüntülemek veya sipariş vermek için web sitemizi ziyaret ederek üyelik başvuru formunu doldurmanız ve sonrasında kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişinizi yapmanız yeterli olacaktır.

Sadece bireysel konaklama rezervasyonlarından kazanacağınız bu puanlar bir sonraki yılın 25 Ocak tarihine kadar geçerlidir.

*Kişi başı en az 30 Euro+KDV’lik alınan hizmet karşılığında 4 puan kazanılmaktadır. 4 puan karşılığı 2 TL’dir.